METAMORFOZA

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Zapraszam Cię na niesamowitą przygodę, podczas której odkryjemy Twoje piękno. Projekt „METAMORFOZA” to coś więcej niż tylko fotografie.

Wybierz tę sesję zdjęciową, jeśli...

 • Chcesz zrobić dla siebie coś fajnego
 • Marzysz, aby mieć cudowne, profesjonalne zdjęcia
 • Zwątpiłaś w to, że wciąż jesteś atrakcyjna i czujesz, że sesja to świetny sposób, aby odnaleźć siebie
 • Poświęcasz czas wszystkim, a zapominasz o sobie
 • Czujesz się mało kobieca i mało seksowna
 • Chcesz zaprezentować swój biznes i siebie
 • Chcesz wydobyć pewność siebie 

Bądź sobą, bądź piękna!

Nie ma znaczenia, w jakim jesteś wieku ani jaki masz rozmiar. Jako kobieta możesz być i czuć się piękna w dowolnym momencie swojego życia, jeśli tylko na to pozwolisz! Uważam, że każda z nas zasługuje na piękny portret siebie i chcę zrobić Ci najlepsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek widziałaś.

 

Zrób Coś Tylko Dla Siebie!

plan sesji

KONSULTACJA

Umów się na konsultację i dowiedz się o wszystkich szczegółach. Wstępnie porozmawiamy o Twojej metamorfozie i idealnej, dla Ciebie sesji.

WIZAŻ I FRYZURA

Przed sesją wizażystka wykonuje profesjonalny makijaż. Jest również możliwość wykonania odpowiedniej fryzury.

SESJA ZDJĘCIOWA

Podczas sesji pomagam Ci odpowiednio ustawić się do zdjęć. Fotografie wykonujemy w kilku stylizacjach na różnych tłach fotograficznych. 

WYBÓR FOTOGRAFII

Po Twojej sesji zdjęciowej przeglądam powstałe fotografie i w ciągu 3 dni roboczych przesyłam Ci link do Twojej prywatnej galerii on-line. Z niej wybierasz fotografie do obróbki.

PROJEKT METAMORFOZA

Projekt METAMORFOZA powstał ze względu na to, że dosyć często podczas trwania sesji słyszałam od Was, że nie jesteście pewne siebie, że macie niskie poczucie własnej wartości i nie wiecie jak pozować. Postaram się Wam pomóc zarówno pod względem samooceny, jak i pozowania. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć chwilę dla samej siebie. Porywają nas obowiązki, praca, dzieci i rodzina, a kiedy w końcu pomyślimy o sobie? Projekt ma za zadanie wydobyć w Was zagubioną pewność siebie. Podstawą do zdrowych relacji z innymi jest pokochanie samego siebie, a sesja fotograficzna, w której to Ty będziesz najważniejsza może sprawić, że spojrzysz na siebie w inny sposób, a samoocena pójdzie w górę.

850 zł

wasze wymówki...

JESTEM NIEFOTOGENICZNA

Uważam, że nie ma osób, które są niefotogeczniczne. Najwidoczniej wcześniej nie udało Ci się spotkać na swojej drodze odpowiedniego fotografa. To moim zadaniem jest sprawienie, abyś na zdjęciach wyglądała niesamowicie.

NIE LUBIĘ ROBIĆ SOBIE ZDJĘĆ

Sesja ma być czymś przyjemnym dla Ciebie, zdjęcia wykonujemy wspólnie ustalonym tempem, nie będziemy się śpieszyć. Na bieżąco widzisz rezultaty i sama decydujesz jakie ujęcia dostaniesz. 

JESTEM ZA STARA

Obiecuję, że poprzez te zdjęcia pokażę Ci Twój wdzięk, elegancję, urok. Wiek to tylko cyfra, nie określa on Ciebie jako osoby.

nie mam czasu

Znajdujemy czas na to, co jest dla nas ważne. Zastanów się czy w ostatnim czasie znalazłaś chwilę, aby zrobić coś dla siebie.

pytania

Polecam skontaktować się przynajmniej miesiąć wcześniej aby na spokojnie ustalić termin sesji. 

 • Dwa zestawy bielizny (biały lub cielisty oraz czarny).
 • Buty pasujące do stylizacji, szpilki są mile widziane.
 • Dodatki typu biżuteria, ulubiony kapelusz itp.
 • Dwie własne stylizacje.

Zdjęcia wykonuję w moim domowym studio fotograficznym w Jaworznie na osiedlu Gigant.  Tutaj również przed sesją wykonywany jest makijaż.

Po sesji wysyłam prywatną galerię online, z której samodzielnie wybierasz najpiękniejsze ujęcia z sesji. 

Tak, zdjęcia są poddawane obróbce graficznej.

opinie klinetów

Profesjonalne przygotowanie. Świetna współpraca. Konkretne i bardzo pomocne uwagi. Fantastyczne efekty gwarantowane! Z czystym sumieniem polecam!!​
Marta Jarząbek
Polecam z całego serca ❤ profesjonalność, cierpliwość oraz pozytywna energia na najwyższym poziomie ❤
Daria Bagińska
Kasia ! Miła, ciepła i bardzo ambitna osoba, sesja z nią była naprawdę przyjemna, nikt nie musiał czuć się stresująco ani krępująco. Efekty sesji są wspaniałe, praca z dziećmi i synchronizacja ludzi razem na jednym ujęciu wcale nie jest taka prosta jakbyśmy mogli sądzić - ale jej się udało ! Brawo ! Z czystym sumieniem mogę polecić Kasię !
Nikola Aleksandrowicz