SESJA CIĄŻOWA
Sesja ciążowa to magiczny okres w życiu kobiety, który warto uwiecznić na fotografii.

wybierz pakiet

Pakiet 1

200

5 zdjęć

Wydruki 10x15 cm

Wersja elektroniczna

Każde kolejne ujęcie 20 zł/szt.

Plener LUB Studio

pakiet 2

350

15 zdjęć

Wydruki 13x18 cm

Wersja elektroniczna

Każde kolejne ujęcie 20 zł/szt.

Plener LUB Studio

pakiet 3

500

25 zdjęć

Wydruki 15x21 cm

Wersja elektroniczna

Każde kolejne ujęcie 20 zł/szt.

Plener ORAZ Studio

Fotoobraz 20x30 cm

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Sesje ciążowe najlepiej wykonywać między 7 a 8 miesiącem ciąży, jeśli chcesz wcześniej lub później nie ma problemu decyzja należy do Ciebie. Ważne, abyś czuła się dobrze, a Twój brzuszek był już mocno zaokrąglony.

Studio Fotograficzne Moje studio znajduje się w mieszkaniu w pokoju przystosowanym do wykonania sesji zdjęciowej: ul. Partyzantów 38/39, 43-603 Jaworzno. Można wykonać sesję również w innych miejscowościach wtedy wynajmuję studio fotograficzne.

Makijaż: najlepiej by był on naturalny i taki, żebyś czuła się swobodnie. Jednak trzeba pamiętać że aparat “zjada” makijaż. To co w lustrze wydaje Ci się mocne na zdjęciach wychodzi bardzo naturalnie. Polecam skorzystanie z usług profesjonalnej wizażystki. Możesz to zrobić w moim studio za dodatkową opłatą około 100 zł. Fryzura dobrze jeśli na sesję przyjdziesz z delikatnymi falami.

W przypadku sesji plenerowej dużo zależy od pogody i pory roku. Osobiście bardzo chętnie udaję się w plener, gdzie można wyczarować piękne kadry. Taka sesja trwa około 1,5 h możemy spotkać się na miejscu lub zacząć w studio następnie wybrać się w plener. Mam pod domem piękny park gdzie wykonuje sesje. W Jaworznie polecam również Park Gródek.

Warto przygotować sobie 2/3 zestawy ubrań. Jeden bardziej elegancki drugi luźny. Coś co lubimy i w czym chcemy się zobaczyć na zdjęciach. Bielizna 2 komplety czarny oraz biały aby nie odznaczały się pod sukienkami. Podczas sesji z dziećmi, tak jak przypadku zdjęć z partnerem, bardzo fajnym efektem może być to, gdy ubierzecie się w podobne kolory lub założycie taką samą część garderoby np. sukienki lub koszulki. Lub gdy całośc będzie kolorystycznie spójna. Można zabrac też dodatki: zdjęcie USG, pierwsze buciki, smoczek, ubranko, klocki z imieniem dziecka, wstążeczkę na brzuszku ciążowym itd.

Dzień lub dwa po sesji wysyłam galerię z miniaturkami do wglądu. Zdjęcia sa nieobrobione z znakiem wodnym i służa tylko temu abyś wybrała najlepsze zdjęcia. Do wyboru jest tyle ile było w opłaconym pakiecie. Dodatkowe zdjęcia są płatne 20 zł/szt. Kiedy już dostanę wybrane zdjęcia staram się je obrobić do 2 tygodni. Wysyłam wtedy wersję elektroniczną do pobrania, oraz przygotowuję wydruki w eleganckim pudełku. Wydruki można odebrać u mnie lub wysyłam je pocztą na wskazany wcześniej adres. Będzie mi miło jeśli dostanę zgodę na publikacje tych zdjęc na swoim Fanpage oraz stronie internetowej.