SESJA LIFESTYLOWA
 Sesja lifestylowa to fotograficzny reportaż z życia Waszej rodziny.

wybierz pakiet

pakiet 1

350

30 zdjęć

Wydruki 10x15 cm

Wersja elektroniczna

MIEJSCE SESJI
Wasze mieszkanie lub plener

pakiet 2

600

55 zdjęć

Wydruki 10x15 cm

Wersja elektroniczna

MIEJSCE SESJI:
Wasze mieszkanie lub plener

Album z sesji

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Sesja lifestyle, to zdjęcia rodzinne lub  ciążowe wykonywane u Was w domu lub w plenerze. Dlaczego w domu? Domowa atmosfera sprzyja ukazaniu relacji miłości, czułości, ciepła rodzinnego. Sesja lifestyle  jest naturalna i inspirowana życiem. Nie przejmujcie się że nie macie mieszkania jak z katalogu, mi to zupełnie nie przeszkadza. To ma być pamiątka z właśnie tego okresu waszego życia w najlepszym mieszkaniu bo WASZYM. 

Zawsze sprawdzają się stonowane kolory i pastele, a także ponadczasowy jeans. Najważniejsze byście czuli się wygodnie i swobodnie. Raczej na domowych sesjach lepiej wyglądają luźniejsze zestawy niż eleganckie sukienki, czy koszule i marynarki. Proszę unikać mocnych kolorów, i wzorów (kratki, paski, kwiaty) oraz ubrań z wielkim logo czy napisami i postaciami z bajek.  Możecie przygotować 2/3 stylizacje i razem coś wybierzemy. 

W sesji lifestylowej to ja wybieram ujęcia które dostaniecie dlatego tak ważny jest wybór pakietu na samym początku. Zdjęcia staram się obrobić do 2 tygodni. Wysyłam wtedy wersję elektroniczną do pobrania, oraz przygotowuję wydruki w eleganckim pudełku. Wydruki można odebrać u mnie lub wysyłam je pocztą na wskazany wcześniej adres. Będzie mi miło jeśli dostanę zgodę na publikacje tych zdjęć na swoim Fanpage oraz stronie internetowej.

Sesja zdjęciowa trwa od jednej do trzech godzin. Wszystko zależy od tego w jakim wieku są dzieci i w jaki sposób współpracują. Sesję wykonuję w godzinach porannych, ponieważ wtedy jest najwięcej naturalnego światła, które możemy wykorzystać. Podczas sesji nie musicie „pozować” to moja rola aby wyłapać najpiękniejsze momenty, uśmiechy, zabawę i dużo emocji.