SESJA rodzinna i dziecięca
Sesja rodzinna oraz dziecięca to pamiątka na lata, może odbyć się w studio lub plenerze.

wybierz pakiet

pakiet 1

200

8 zdjęć

Wydruki 10x15 cm

Wersja elektroniczna

Każde kolejne ujęcie 20 zł/szt.

Plener LUB Studio

pakiet 2

350

15 zdjęć

Wydruki 13x18 cm

Wersja elektroniczna

Każde kolejne ujęcie 20 zł/szt.

Plener LUB Studio

pakiet 3

500

25 zdjęć

Wydruki 15x21 cm

Wersja elektroniczna

Każde kolejne ujęcie 20 zł/szt.

Plener ORAZ Studio

Fotoobraz 20x30 cm

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Zarówno w studio, jak i w umówionym miejscu, plan sesji wygląda podobnie. Spotykamy się o umówionej godzinie. Następnie przeglądamy rzeczy, które zostały zabrane na sesje: ubrania, biżuterię i akcesoria. Sesje dziecięce jak i rodzinne zazwyczaj zaczynamy od fotografowania samych dzieci, a w następnej kolejności dołączają pozostali członkowie rodziny.

Moje studio znajduje się w mieszkaniu w pokoju przystosowanym do wykonania sesji zdjęciowej: ul. Partyzantów 38/39, 43-603 Jaworzno. Posiadam różne tła oraz dodatki do zdjęć dla dzieci. Można wykonać sesję również w innych miejscowościach wtedy wynajmuję studio fotograficzne.

Przy sesjach rodzinnych ważne żeby przyjść przygotowanym. Czyste, wyprasowane ubrania to podstawa. Warto zadbać również o makijaż i fryzurę. Sesje z dziećmi zaplanujmy w taki sposób aby dziecko było wyspane, najedzone wtedy najlepiej się współpracuje.

W przypadku sesji plenerowej dużo zależy od pogody i pory roku. Osobiście bardzo chętnie udaję się w plener, gdzie można wyczarować piękne kadry. Taka sesja trwa około 1,5 h możemy spotkać się na miejscu. Mam pod domem piękny park gdzie wykonuje sesje. W Jaworznie polecam również Park Gródek. Sesja w plenerze jest bardziej swobodna.

1. Zestaw ubrań na białe tło – ubrania w kolorze białym, szarym, beżowym dopasowane stylistycznie u wszystkich osób będących na zdjęciach. 2. Zestaw ubrań na czarne tło – ubrania w kolorze czarnym bez nadruków i wzorów 3. Dodatkowo zestaw ubrań w waszym stylu – coś w czym czujecie się dobrze i lubicie w tym chodzić. Mogą być to ubrania eleganckie lub casualowe, najważniejsze by były dopasowane stylistycznie do siebie. 4. Dla dzieci – sukieneczki, zestawy ładnych ubranek, szelki i muszki dla chłopców, koszule, eleganckie spodenki.

Dzień lub dwa po sesji wysyłam galerię z miniaturkami do wglądu. Zdjęcia są nieobrobione z znakiem wodnym i służą tylko temu abyś wybrała najlepsze zdjęcia. Do wyboru jest tyle ile było w opłaconym pakiecie. Dodatkowe zdjęcia są płatne 20 zł/szt. Kiedy już dostanę wybrane zdjęcia staram się je obrobić do 2 tygodni. Wysyłam wtedy wersję elektroniczną do pobrania, oraz przygotowuję wydruki w eleganckim pudełku. Wydruki można odebrać u mnie lub wysyłam je pocztą na wskazany wcześniej adres. Będzie mi miło jeśli dostanę zgodę na publikacje tych zdjęć na swoim Fanpage oraz stronie internetowej.