SESJA PORTRETOWA | WIZERUNKOWA

Pakiet 1

250

5 zdjęć

Wydruki 13x18 cm

Wersja elektroniczna

Każde kolejne ujęcie 30 zł/szt.

pakiet 2

380

10 zdjęć

Wydruki 15x21 cm

Wersja elektroniczna

Każde kolejne ujęcie 30 zł/szt.

pakiet 3

500

15 zdjęć

Wydruki 15x21 cm

Wersja elektroniczna

Każde kolejne ujęcie 30 zł/szt.

Fotoobraz 20x30 cm

STUDIO FOTOGRAFICZNE

Zdjęcia wykonuję w domowym studio fotograficznym, które znajduje się w Jaworznie na osiedlu Gigant. Jest ono zaopatrzone we wszystkie niezbędne akcesoria, tła fotograficzne, suknie oraz dodatki do sesji. W studio na stałe dostępna jest scenka w bieli. Do wyboru jest również duża ilość teł fotograficznych. 

PLENER

Sesję wykonuję również w plenerze, gdzie możemy wspólnie wyczarować piękne kadry. Sesje plenerowe wykonuję na terenie Jaworzna oraz okolicznych miejscowości. Jestem mobilna i mogę dojechać w ustalone wcześniej miejsce: m. in.: Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Ujazd.

co po sesji?

Dwa dni po sesji wysyłam galerię z zdjęciami do wyboru, poprzez stronę Zalamo. Czas na obróbkę to około 2 tygodni, od momentu wysłania mi informacji o wybranych zdjęciach. Gotowe ujęcia oddaję w wersji elektronicznej do pobrania na komputer oraz wydruki w formacie określonym w pakiecie. Wydruki można odebrać u mnie lub wysyłam je pocztą na wskazany wcześniej adres. Będzie mi miło jeśli po sesji dostanę zgodę na publikację.