Sesje Świąteczne

MINI SESJE ŚWIĄTECZNE 2020

Zarezerwuj już dziś

Zapraszam do rezerwacji.

Wystarczy wybrać pakiet oraz pasujący Wam termin i samodzielnie dokonać rezerwacji. Konieczna jest wpłata zadatku w wysokości 50 zł. Reszta jest płatna w dniu sesji. 

"Chciałabym wykonać dla was najpiękniejszy prezent na Święta Bożego Narodzenia."
Katarzyna ciapa
Wasz Fotograf

PROPOZYCJE STYLIZACJI

Kilka podstawowych informacji

Studio

Moje studio znajduje się w Jaworznie w mieszkaniu, które jest przystosowane do wykonywania sesji. W studiu będą przygotowane dwie scenki. Obie bardzo rozbudowane, dające możliwość tworzenia różnorodnych kadrów. Możemy wykonać zdjęcia dziecięce jak i rodzinne na każdej scence.

Jak się ubrać na sesję?

Pierwsza scenka - ciemna. Do niej zdecydowanie będą pasowały eleganckie ubrania: sukienki, koszule, marynarki. Kolory przewodnie: czerwony, bordowy, granatowy, brąz. Koniecznie zabierzcie ze sobą buty na zmianę pasujące do stylizacji.
Druga scenka biało-złota. Do niej polecam coś jasnego i lekkiego. Zdjęcia możemy wykonać również na boso! Kolory jakie polecam: biały, beżowy, złoty, szary oraz wszelkiego rodzaju jasne pastelowe odcienie. Na każdej możemy wykonać zdjęcia samych dzieci jak i rodzinne.
Można ze sobą zabrać świąteczne swetry.

Czas trwania sesji

Sesja trwa między 25 a 45 minut w zależności od tego jak współpracują dzieci. Między sesjami jest duża przerwa na dezynfekcję. Jednak proszę o punktualność.

Wybór zdjęć

Po sesji udostępniam Wam prywatną galerię z zdjęciami na stronie Zalamo. Tam możecie wybrać opłacone już ujęcia oraz dokupi dodatkowe zdjęcia. Każde ujęcie dostajecie w formie elektronicznej jak i wydruki.

Co zrobić w razie choroby?

Na co dzień pracuję z dziećmi, także tymi najmniejszymi i ich bezpieczeństwo jest dla mnie bardzo ważne. Jeżeli Ty, twój partner lub Twoje dziecko zachorujecie – bardzo proszę o kontakt i przełożenie terminu sesji - tel. +48 795 622 835. W tym roku musimy szczególnie zadbać o zdrowie oraz wzajemny komfort. W czasie sesji ja jako fotograf będę w masce, natomiast osoby będące na zdjęciach mogą ją zdjąć. Jeżeli ja lub ktoś z mojej najbliższej rodziny zachoruje – też poproszę Cię o przełożenie terminu sesji.

Sprawy Organizacyjne

Przy rezerwacji każdej sesji pobierany jest zadatek w wysokości 50 zł, abym mogła potwierdzić dla Was wybrany termin. Reszta kwoty jest płatna w dniu sesji. Rezerwacji można dokonać przez stronę: https://kasiaciapa.zalamo.com/book#/packages?categoryId=ckftqs6o500003b74dyuyectq

Przy zapisach osobistych przelew zadatku:
Numer konta: 71 1050 1487 1000 0092 7125 9849 Nazwa Odbiorcy: Katarzyna Ciapa Fotografia Tytuł: Imię i Nazwisko

MIASTA W KTÓRYCH WYKONUJĘ SESJĘ

JAWORZNO - woj. śląskie

ul. Piekarska 14B/14, Jaworzno

Terminy i możliwość rejestracji jest pod linkiem

UJAZD - woj. opolskie

Miejsko - Gminny Ośrodek Działalności Kulturalnej
3 Maja, 47-143 Ujazd

Termin 28-29 listopad 2020 r.
Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
tel. 795 622 835
FB: Kasia Ciapa - Fotografia

150 zł

200 zł